Otec žádá spravedlnost - soudní pře se svědky Jehovovými pokračuje

Bulletin AJWRB, 04/2005, Ročník 2, číslo 1
25.února 2005, píše Lawrence Hughes:

"Vyhrál jsem včerejší soudní slyšení. Společnost Strážná věž se neúspěšně pokoušela vyvrátit část mého svědectví.

Čtyři dny si Společnost Strážná věž musí vyhradit pro další soudní řízení - od 25. do 28.dubna 2005. Příští slyšení bude nejdůležitější. Všichni kanadští právníci Společnosti budou přítomni, buď jako obžalovaní nebo jako zástupci obžalovaných včetně představitelů Společnosti, kteří jsou zahrnuti do obžaloby. Pokud uspějí, tak se soudní proces neuskuteční. Nepochybně potřebuji podporu mnoha lidí na protestním shromáždění. Vetší počet zúčastněných bude znamená větší pozornost médií. Větší pozornost médií, znamená větší pravděpodobnost, že soudce rozhodne v můj prospěch a umožní, aby případ byl rozsouzen v řádném soudním procesu. Jestliže tento proces bude, může být jedním z nejsledovanějších v dějinách Kanady.

Budu také pořádat protestní shromáždění před budovou Ontarijského Soudu - pátek 24.června od 12:00 do 15:00 hodin. Důvodem je množství svědků Jehovových, kteří umírají každý den díky nauce Společnosti Strážná věž zakazující transfuze krve a také to, že toleruje pedofily v organizaci.

Plánuji ještě protest v Geogetownu (Ontario), v kanadském ústředí Společnosti Strážná věž - sobotu 25.června od 12:00 do 15:00 hodin. Neočekávám, že by účastníci navštívili obě shromáždění. Protest před budovou Ontarijského Soudu je důležitější. Mohl by mít popularitu nejen v Kanadě, ale ve zprávách na celém světě.

Prosím dejte mi vědět, zda se zúčastníte. Použijte následující email a můžete jej poskytnout dalším. Děkuji a prosím šiřte zprávu dále.

email: to_protest_rally@yahoo.ca

P.S. Hodlám založit Památník obětí Společnosti Strážná věž, kteří zemřeli následkem odmítnutí transfuze krve. Prosím každého, kdo ztratil někoho z blízkých díky zákazu transfuze krve, o zaslání fotografie oběti s popsáním příběhu, jména, data atd. Nejlepší by bylo přijít osobně a hovořit s novináři."


Lawrence Hughes je otec Bethany Hughesové, která se stala obětí nauky zakazující transfuzi krve. Dne 25.8.2004 podal žalobu na zástupce Společnosti Strážná věž a další osoby, za spáchání zločinu podvodu a nepřiměřeného nátlaku, jenž přímo vedli ke smrti jeho dcery.
(Více viz - Společnost Strážná věž je spolu s lékaři žalována o 1 milion dolarů za smrt šestnáctileté dívky)