Spojenectví svědků Jehovových za reformu v otázce krve (AJWRB)

Kdo jsme?

Spojenectví svědků Jehovových za reformu v otázce krve je sdružení, které je podporováno svědky z mnoha zemí. Někteří slouží jako starší, jiní spolupracují s Výbory pro styk s nemocnicemi nebo v tomto postavení sloužili v minulosti. Další členové jsou zdravotničtí pracovníci, jejichž přátelé nebo příbuzní jsou Jehovovými svědky. Dobrovolně věnují svůj čas a úsilí ve snaze dosáhnout změny v tragické nauce založené na omylu, která si vyžádala tisíce životů dospělých svědků a často i životů jejich dětí.

Co je naším cílem?

Cílem je vzdělávat svědky Jehovovy, členy jejich rodin, jejich přátele a zdravotnické pracovníky o iracionálních stránkách nauky Společnosti Strážná věž týkající se použití krve a produktů z krve. Propagovat reformu této nauky Společnosti Strážná věž, aby se každý svědek Jehovův mohl svobodně rozhodovat o typu léčby beze strachu ze sankcí ze strany Společnosti Strážná věž (a členů této církve), které ho mohou oddělit od členů jeho rodiny a od přátel.

Jak se mohu stát členem sdružení?

Z bezpečnostních důvodů upřednostňujeme v této době neformální členství. Jestliže sis přečetl informace na těchto stránkách a podporuješ naše snahy, přihlas se do našeho seznamu a budeš pak aktuálně dostávat informace o celosvětových aktivitách sdružení (zatím pouze v angličtině). Jestliže se chceš osobně zapojit, napiš nám na mail: mail@krev.info. Jestliže nám napíšeš o svých zkušenostech a možnostech, zkusíme využít tvé schopnosti pro práci. Bude vítaná i tvoje finanční podpora (V současné době pouze v mezinárodním měřítku, způsob finanční podpory české skupiny zatím není vyřešen).

Mohu se spojit s dalšími členy sdružení?

Můžeš kontaktovat členy sdružení, kteří jsou vyjmenováni níže. Jestliže jsi svědkem Jehovovým, doporučujeme ti vytvořit si na internetu anonymní emailový účet bez použití tvého skutečného jména. Opatři svůj počítač heslem a nedovoluj jiným svědkům, aby pročítali tvoji emailovou poštu, zkoumali tvé bookmarky nebo poznámky.

Co je vyžadováno od členů sdružení?

Podle tvých osobních okolností a schopností obhajuj reformu a podporuj sdružení v dosažení jeho cílů. Někteří členové založili internetové stránky sdružení ve svém jazyce, a tak dochází k rozšíření naší práce v mezinárodním měřítku.

Kontaktuj Spojenectví svědků Jehovových za reformu v otázce krve

Všichni členové sdružení jsou dobrovolníci a proto, prosíme, nezneužívej nadměrně zvláště jejich časové možnosti.

Michal Malý - email: michal.m.maly@seznam.cz
česky mluvící mluvčí, činný zvěstovatel - svědek Jehovův

Kontakty pro komunikaci v angličtine:

Lee Elder - email:leeelder@ajwrb.org
Vedoucí a zakladatel AJWRB - bývalý starší

Dr. Osamu Muramoto, M.D. - muramoto@aracnet.com
Lékařský poradce AJWRB

John - john@ajwrb.org
Starší, svědek Jehovův

Sam Beli - sambeli@ajwrb.org
Koordinátor pro lékařské sjezdy - bývalý starší

Ros - ros@ajwrb.org
AJWRB korektor

Wayne Rogers - wayne@ajwrb.org
mluvčí AJWRB - sankcionovaný Společností Strážná věž kvůli podpoře AJWRB

Concerned Elder - concernedelder@ajwrb.org
Latinská Amerika - bývalý starší a člen Výboru pro styk s nemocnicemi

Zack Daniels - amperage@hotmail.com
poradce pro vědu a výzkum

Mary - mary@ajwrb.org
její nezletilý syn zemřel kvůli odmítnutí život zachraňující transfuze

Haelcer - mailto:haelcer01@wp.pl -
bývalý starší a člen Výboru pro styk s nemocnicemi, Polsko